O nas

  • Informacje o firmie
  

Twoje biuro księgowo-rachunkowe

Biuro Rachunkowe PERFECT-BIURO S.C. powstało w 1991 roku, jako firma rodzinna mieszcząca się w naszym domu... Ale od tamtego czasu wiele się zmieniło. Dzisiaj zatrudniamy kilku pracowników wykształconych na znanych trójmiejskich uczelniach wyższych, z długoletnim doświadczeniem w codziennej pracy w naszym biurze. Pracujemy ze sobą już tyle lat, że jesteśmy dla siebie jak jedna wielka rodzina - co sprawia, iż jesteśmy wyjątkowo zgraną drużyną, umiejętnie i szybko rozwiązującą problemy naszych klientów.

Dlaczego powinieneś wybrać nasze biuro?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, jesteśmy solidną i rzetelną firmą, która dba o swoją doskonałą reputację.

Dbamy o bezpieczeństwo przechowywanych danych i całkowitą poufność przekazywanych informacji, posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Prowadzimy szeroko pojętą księgowość, kadry i płace, wszystkie rozliczenia roczne, sporządzanie sprawozdań, wniosków kredytowych i wszelkich innych formalności dotyczących działalności przedsiębiorczej.

Możliwy dojazd do klienta po dokumenty, jak i przesyłanie danych przez Internet. Pomagamy też przy zakładaniu nowej działalności i zapewniamy kompleksową obsługę na każdym szczeblu organizacyjnym.

Gwarantujemy indywidualne podejście do klienta, jak również możliwość negocjacji ceny za nasze usługi.

Nasza oferta

Zapoznaj się również ze szczegółami naszej oferty, a także naszym cennikiem.